Vertegenwoordiger (m/v/x)

We zijn op zoek naar een dynamische en gemotiveerde Vertegenwoordiger (m/v/x) die als hoofdtaak heeft ons klantenbestand in de Benelux-regio te behouden en te ontwikkelen.

Bij Vincent Logistics zijn we trots op onze prestaties en continue groei in de transport- en logistieksector. Vandaag biedt zich een unieke kans aan voor een bekwame kandidaat die bereid is een belangrijke bijdrage te leveren aan de uitbreiding van onze zakelijke activiteiten.

Jouw missie

Als lid van ons logistiek team zal jouw rol cruciaal zijn. Je bent niet alleen verantwoordelijk voor het onderhouden en versterken van de relaties met onze bestaande klanten, maar ook voor het identificeren en implementeren van strategieën om nieuwe marktsegmenten te veroveren. Jouw doel zal zijn de continuïteit en uitbreiding van onze activiteiten op het gebied van transport & logistiek in de hele Benelux-regio te waarborgen.

Wat breng je mee?

  • Vereiste ervaring: Je hebt een goede kennis van de B2B-omgeving en voldoende ervaring (minimaal 5 jaar) in de sectoren transport en logistiekbeheer of in een vergelijkbare functie, die jouw vermogen bewijst om het klantenportfolio te ontwikkelen in een dynamische en competitieve omgeving.
  • Taalvaardigheden: Vloeiende beheersing van het Franz en Duits is essentieel voor deze functie. Kennis van een derde taal zou een groot voordeel zijn.

Dit betekent concreet om ons team te vervoegen:

  • Werken in een dynamische omgeving, ondersteund door een sterk en gepassioneerd team.
  • De mogelijkheid om een significante rol te spelen in de uitbreiding van de zakelijke activiteiten van Vincent Logistics, met kansen voor persoonlijke en professionele ontwikkeling.
  • Deel uitmaken van een bedrijfscultuur die innovatie, respect en teamwork waardeert.

Hoe solliciteer je?

Als je geïnspireerd bent door deze uitdaging en ziet hoe je kunt bijdragen aan onze groei terwijl je je eigen vaardigheden ontwikkelt, dan hoor je thuis bij ons. Stuur je CV en een gedetailleerde motivatiebrief waarin je uitlegt hoe je kunt bijdragen aan onze missie naar onze HR-manager via job[at]vincentlogistics.com of solliciteer via ons online sollicitatieformulier.

Bij Vincent Logistics kijken we ernaar uit om je in ons team te verwelkomen en samen het volgende hoofdstuk in ons verhaal te schrijven. Mis de kans niet om deel uit te maken van een groeiend bedrijf en je stempel te drukken.

Neem contact met ons op

Als je vragen hebt of meer informatie wilt over de functie, aarzel dan niet om contact op te nemen met ons HR-team. We zijn hier om je vragen te beantwoorden en je te ondersteunen in het sollicitatieproces, dat vertrouwelijk zal worden behandeld.